Внимание! Цены на сайте могут отличаться от реальных!
График работы Call-центра:
Пн-Пт: с 10:00 до 20:00
Сб-Вс: с 10:00 до 18:00
Консультация и покупка:
(044) 237-60-57
(067) 737-60-47
(099) 737-60-27
(073) 737-60-47
Перезвоните мне!
www.mattress.kiev.ua Интернет-магазин ортопедических матрасов, кроватей и акссесуаров для сна.Интернет-магазин ортопедических матрасов, кроватей и акссесуаров для сна.
Например: беспружинный матрас
Производители матрасов

Як підібрати матрац?

Обираючи нове ліжко, ми не завжди звертаємо увагу на те, що насправді серцем нашої спальні є матрац, на якому ми будемо спати. Саме від матраца залежить, як добре ми будемо почуватися зранку і наскільки матрац допоможе нам позбавитися дискомфорту і болю в спині.

Обираючи нове ліжко, ми не завжди звертаємо увагу на те, що насправді серцем нашої спальні є матрац, на якому ми будемо спати. Саме від матраца залежить, як добре ми будемо почуватися зранку і наскільки матрац допоможе нам позбавитися дискомфорту і болю в спині.

З чого ж почати? На ринку велетенський вибір матраців - на основі кокоса, латексу, кінського волосу, водорослів та багато іншого, а що потрібно саме Вам? Наша порада: матрац треба відчути! Не довіряйте рекламам, в яких кажуть, що ортопедичні матраци володіють різними суперефектами та лікувальними властивостями, бо насправді ортопедичного матраца не існує! Ортопедія - це галузь медицини, а не меблів. Матраци можуть мати більш чи менш виражений ортопедичний ефект.

Ортопедичний ефект - це здатність матраца підтримувати хребет людини в прямому положенні. Починаємо з Вашої ваги, оскільки один і той самий матрац може мати ортопедичний ефект для людини з вагою в 60кг і не мати такого ефекту для людини вагою в 100кг.

 • Для людей худорлявої статури краще обирати м”які чи середньої жорсткості матраци на пружинному блоці чи безпружинні.
 • Для людей середньої статури підійдуть більшість моделей на незалежному пружинному блоці чи безпружинні, середньої жорсткості чи жорсткі.
 • Людям з великою вагою краще придивитись до жорстких матраців, з підсиленим пружинним блоком чи безпружинних, виготовлених з міцних довговічних матеріалів.
 • Для дітей до 2х років необхідно обирати жорсткий матрац, оскільки під тиском хрящі швидше і краще формуються в кістки. Для доросліших дітей дуже важливо, щоб матрац був витривалий, витримував плигання і таке інше. Підліткам теж необхідно більш жорсткий матрац, оскільки, як ми знаємо, велика частина хвороб хребта здобуваються на шкільних лавках.
 • Людям похилого віку краще обирати м’який чи середньої жорсткості матрац, який би максимально розвантажував суглоби.
 • Тим кого турбує біль в поясниці, жорсткий матрац протипоказаний, необхідно обирати серед більш м’яких матраців, які гарно прогинаються та підтримують поясницю. (Матрац має мати більш анатомічний ефект, який є здатністю матраца підлаштовуватись під форму тіла)
 • Людям з болями у верхніх відділах хребта, навпаки, необхідно придивлятися до жорстких матраців.

Отже, як тільки Ви визначились з моделями, по можливості виділіть час і зайдіть у салон, в якому Ви зможете не тільки подивитись на матрац, який Ви обрали, а й полежати на ньому, адже Ви підбираєте його не на пару місяців, а на пару років, тому одні вихідні можна присвятити пошуку матраца матраца, що підходить саме Вам.

На що в першу чергу необхідно звертати увагу? На матеріали, з яких виготовлений матрац. Матрац із натуральних матеріалів не може коштувати дешево. А той, в якому відсутні натуральні матеріали, не має коштувати дорого.

Отже, маємо кілька порад, які допоможуть Вам зорієнтуватись в такому різноманітті матраців:

 1. Вік людини.
 2. Вага людини.
 3. Хвороби спини, біль у поясниці чи у верхніх відділах хребта.
 4. Індивідуальні побажання щодо рівня комфорту.

Велику роль грає освіченість і чесність продавця-консультанта, до якого Ви звертаєтесь, не важливо чи це салон-магазин, чи інтернет-магазин. Тому, по можливості, відразу не озвучуйте бюджет, на який Ви розраховуєте, а запитайте, який матрац Вам запропонують і по яких цінах, які плюси та мінуси в кожного з них.

Маємо надію, що дані поради допоможуть Вам! Солодких снів! )

Статья добавлена 10.05.2011

Популярные матрасы
Обратный звонок
×
Ваш телефон(ы):
Укажите хотя бы один телефон
Оформление покупки
×
Ваше имя:
Укажите Ваше имя
Ваш телефон(ы):
Укажите хотя бы один телефон
Адрес доставки: